Orliki grali w Mętowie!

W sobotę 5 grudnia orlicy z naszego klubu rozgrywali turniej o puchar wójta gminy Głusk. Oprócz naszego zespołu w turnieju brały udział następujące zespoły: Granit Bychawa, Avenir Jabłonna, GLKS Głusk, BRW Bronowice, Sygnał Lublin.

W pierwszym meczu z Granitem Bychawa naszych chłopców zjadła turniejowa trema, co zwieńczyło się szybko straconymi bramkami i ostatecznie przegraliśmy 2:0.

W drugim meczu z Avenirem Jabłonna było już znacznie lepiej. Mimo prowadzenia 1:0 po golu Adama Wójcika, zabrakło trochę szczęścia i tylko zremisowaliśmy.

W kolejnych meczach chłopcy grali co raz lepiej, co przełożyło się na wyniki w poszczególnych meczach. 1:1 z BRW Bronowice (bramka Adam Wójcik) i zwycięstwo z GLKS Głusk 1:0 (bramka Adam Wójcik).

W ostatnim meczu zmęczenie chłopcom dało się we znaki i przegraliśmy z Sygnałem Lublin 3:1 (bramka Bryan Krusiński)

Ogólnie widać, że chłopcy są bardzo zdeterminowani i co ważne nie odpuszczają i walczą do końca! Gra chłopców mogła się podobać widać,że próbują grać podaniami. Duże brawa dla chłopców za świetną postawę w sobotnim turnieju!

Zdjęcia z turnieju, dzięki uprzejmości p.Bogdana Krusińskiego. Dziękujemy!