Kolejny triumf żaków w lidze!

Zakończyła się runda finałowa w grupie żaka. Nasza drużyna po trzech rozegranych turniejach okazała się powtórnie najlepszym zespołem w tej kategorii. Warto nadmienić, iż na wiosnę również odnieśliśmy zwycięstwo w tej kategorii a część chłopców już wtedy udanie reprezentowała nasz klub na zielonych boiskach.

W ostatnim turnieju, w którym byliśmy gospodarzem, sportowo okazaliśmy się mało gościnni dla pozostałych ekip nie dając im żadnych złudzeń, kto jest tego dnia lepszy. W pierwszym meczu odnieśli zwycięstwo 5:0 z Puławiakiem Puławy. Pechowym remisem zakończył się drugi mecz z Vrotcovią Lublin 1:1. W kolejnych trzech meczach nasi chłopcy odnotowali same zwycięstwa pokonując kolejno APR Paderewski 4:0, Górnik Łęczna 2:1 i Tur Milejów 3:1.

AF Głusk (skład) Norbert Kępa, Michał Baran – Szymon Otrocki, Mikołaj Podsiadły, Hubert Gutek, Nikodem Korkosz, Piotr Kowalczyk, Wojciech Rusiński, Alan Michalak

Vrotcovia - Grónik 0:2