Pierwsze i czwarte miejsce Akademii w turnieju o Puchar Wójta

Pierwsze i czwarte miejsce w III wakacyjnym turnieju o Puchar Wójta gminy Głusk.

W turnieju na zakończenie wakacji rywalizowało sześć drużyn. Oprócz dwóch zespołów gospodarzy AF Głusk (zieloni) AF Głusk (niebiescy) w turnieju zagrali: APC Nałęczów, KS Lublinianka Lublin, MUKS Jabłonna i Brazilian Soccer Schools Lublin. Rywalizację rozgrywano systemem każdy z każdym a czas meczu wynosił 14 minut. Poziom turnieju był bardzo dobry i w miarę równy. O dużym pechu może mówić nasza drużyna Zielonych. W bezpośrednim meczu z BSS Lublin zremisowali 1:1 a bramkę stracili 10 sekund przed końcem meczu. Niestety takie jest właśnie piękno piłki nożnej, ale dla nas najważniejsza była zabawa i dużo grania. Poniżej wyniki poszczególnych meczy a także rezultat końcowej klasyfikacji.

MUKS JABŁONNA – BSS LUBLIN 0:2

AF GŁUSK (zieloni) – AF GŁUSK (niebiescy) 0:1 (W.Rusiński)

APC NAŁĘCZÓW – LUBLINIANKA 0:3

BSS LUBLIN – AF GŁUSK (niebiescy) 1:0

LUBLINIANKA – JABŁONNA 1:0

AF GŁUSK (zieloni) – APC NAŁĘCZÓW 2:0 (N.Adamczyk, H.Gutek)

BSS LUBLIN – LUBLINIANKA 1:2

AF GŁUSK (niebiescy) – NAŁĘCZÓW 6:0 (W.Rusiński x2, P.Kowalczyk x2, M.Podsiadły x2)

AF GŁUSK (zieloni) – JABŁONNA 1:0 (H.Gutek)

BSS LUBLIN – NAŁĘCZÓW 1:2

AF GŁUSK (zieloni) – LUBLINIANKA 1:4 (K.Rumik)

AF GŁUSK (niebiescy) – MUKS JABŁONNA 2:0 (M.Podsiadły, W.Rusiński)

BSS LUBLIN – AF GŁUSK (zieloni) 1:1 (N.Korkosz)

APC NAŁĘCZÓW – MUKS JABŁONNA 0:1

AF GŁUSK (niebiescy) – LUBLINIANKA 4:0 (W.Rusiński x3, M.Podsiadły)

Końcowa klasyfikacja:

1. AF GŁUSK (niebiescy)    12 pkt.  13:1
  2. KS LUBLINIANKA          12 pkt.  10:6
  3. BSS LUBLIN                   7 pkt.    6:5
  4. AF GŁUSK (zieloni)          7 pkt.    5:6
  5. MUKS JABŁONNA           3 pkt.    1:6
  6. APC NAŁĘCZÓW             3 pkt.    2:13

AF Głusk (zieloni): Norbert Kępa, Filip Broda, Nikodem Korkosz (c) , Karol Budzyński, Nikodem Adamczyk, Hubert Gutek, Konrad Rumik, Marcel Poroch

AF Głusk (niebiescy): Michał Baran, Konrad Wysocki, Filip Matyjaszek, Mikołaj Podsiadły, Piotr Kowalczyk, Wojciech Rusiński (c)

Dziękujemy sponsorom za wsparcie podczas turnieju, firmie HUBEX Tomasza Gutka z Jabłonnej
a także rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w organizację turnieju. Panu Dominikowi Wysockiemu, który pełnił rolę sędziego technicznego zawodów.