Otarli się o podium, 4 miejsce Żaków w BEKSA CUP!

W minioną sobotę chłopcy z naszej Akademii grali w ogólnopolskim turnieju BEKSA CUP. Ostatecznie zajęli wysokie czwarte miejsce a w turnieju rywalizowało aż 18 zespołów! Do drużyny, która zajęła trzecie miejsce AF Głusk traciła punkt.

Wyniki sobotniej rywalizacji.

AF Głusk - Lublinianka Lublin 3:2

AF Głusk - BKS Lublin (niebiescy) 8:1

AF Głusk - Vrotcovia Wrotków 1:1

AF Głusk - Orlęta Radzyń Podlaski 2:0

AF Głusk - Niedźwiadek Chełm 3:3

W grupie chłopcy zajęli pierwsze miejsce i walczyli w złotej grupie o miejsca 1-6.

W pierwszym meczu przegrali z drużyną Naprzód Skórzec 2:0. W drugim ulegli dość pechowo 3:1 gospodarzom turnieju BKS Lublin (biali). W ostatnich dwóch spotkaniach młodzi zawodnicy pokazali sportowy charakter i piłkarską złość. Najpierw wygrali z Agrykolą Warszawa 1:0 a później takim samym wynikiem pokonali Jedynkę Krasnystaw. Nagrodę indywidualną najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Nikodem Korkosz. Chłopcom należą się duże brawa za bardzo dobrą postawę w dużym turnieju.

Końcowa klasyfikacja:

1. Naprzód Skórzec

2. BKS Lublin (biali)

3. Niedźwiadek Chełm

4. AF Głusk

5. Agrykola Warszawa

6. Jedynka Krasnystaw

AF Głusk skład: Norbert Kępa - Mikołaj Podsiadły, Nikodem Korkosz, Wojciech Rusiński, Szymon Otrocki, Piotr Kowalczyk, Hubert Gutek, Krystian Kowalik, Karol Budzyński, Alan Michalak, Nikodem Adamczyk

poniżej skrót meczu z Agrykolą Warszawa, zdjęcia P.Rusiński