Intensywne granie w Nadrzeczu!

W sobotę żacy pojechali na towarzyski turniej do Nadrzecza. W zawodach oprócz nas udział wzięli także Motor Lublin, Jedynka Krasnystaw i Niedźwiadek Chełm. Mecz trwał 15 minut a były jeszcze też rewanże. Łącznie ponad 90 minut grania, tyle czasu ile Lewandowski lub Messi grają w swoich drużynach ligowych. Mieliśmy możliwość zagrać na bardzo fajnym obiekcie, dwa sztuczne boiska zadaszone o orlikowych wymiarach oraz bardzo wymagający przeciwnik. Chłopcy kolejny raz pokazali, że w niczym nie ustępują rówieśnikom z innych miast.

AF Głusk – Jedynka Krasnystaw 3:1 bramki: Wojciech Rusiński, Hubert Gutek, Nikodem Adamczyk

AF Głusk – Niedźwiadek Chełm 0:0

AF Głusk – Motor Lublin 0:2

II runda rewanże

AF Głusk – Jedynka Krasnystaw 1:1 bramka Szymon Otrocki

AF Głusk – Niedźwiadek Chełm 0:2

AF Głusk – Motor Lublin 3:1 bramki Krystian Kowalik x2, Mikołaj Podsiadły.

Chłopcy zagrali w składzie: Norbert Kępa – Mikołaj Podsiadły, Nikodem Korkosz, Filip Broda, Jakub Węgrzyn, Piotr Kowalczyk, Filip Matyjaszek, Wojciech Rusiński, Krystian Kowalik, Szymon Otrocki, Hubert Gutek, Nikodem Adamczyk,